MFR200FBF73-3M65
MFR.Part #
MFR200FBF73-3M65
JLCPCB Part #
C1400239
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.65MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS