MFR200FBF73-3M3
MFR.Part #
MFR200FBF73-3M3
JLCPCB Part #
C3358294
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.3MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS