MFR200FBF73-33K2
MFR.Part #
MFR200FBF73-33K2
JLCPCB Part #
C1389484
Description
-55℃~+155℃ 2W 33.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS