MFR200FBF73-303K
MFR.Part #
MFR200FBF73-303K
JLCPCB Part #
C1389343
Description
-55℃~+155℃ 2W 303kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS