MFR200FBF73-2M55
MFR.Part #
MFR200FBF73-2M55
JLCPCB Part #
C1398069
Description
-55℃~+155℃ 2.55MΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS