MFR200FBF73-22K
MFR.Part #
MFR200FBF73-22K
JLCPCB Part #
C3435612
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS