MFR200FBF73-1R3
MFR.Part #
MFR200FBF73-1R3
JLCPCB Part #
C1398471
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS