MFR200FBF73-1K37
MFR.Part #
MFR200FBF73-1K37
JLCPCB Part #
C1389622
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS