MFR200FBF73-18K
MFR.Part #
MFR200FBF73-18K
JLCPCB Part #
C1389642
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS