MFR200FBF73-147K
MFR.Part #
MFR200FBF73-147K
JLCPCB Part #
C1389658
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS