MFR200FBF73-0R62
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR200FBF73-0R62
JLCPCB Part #
C1401848
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 0.62Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS