MFR200FBE73-97R6
MFR.Part #
MFR200FBE73-97R6
JLCPCB Part #
C1389610
Description
-55℃~+155℃ 2W 97.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS