MFR200FBE73-6K98
MFR.Part #
MFR200FBE73-6K98
JLCPCB Part #
C1389997
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.98kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS