MFR200FBE73-68K1
MFR.Part #
MFR200FBE73-68K1
JLCPCB Part #
C1389697
Description
-55℃~+155℃ 2W 68.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS