MFR200FBE73-562K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR200FBE73-562K
JLCPCB Part #
C1389675
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 562kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS