MFR200FBE73-4M64
MFR.Part #
MFR200FBE73-4M64
JLCPCB Part #
C3423014
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.64MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS