MFR200FBE73-4M53
MFR.Part #
MFR200FBE73-4M53
JLCPCB Part #
C1397865
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.53MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS