MFR200FBE73-475K
MFR.Part #
MFR200FBE73-475K
JLCPCB Part #
C1390629
Description
-55℃~+155℃ 2W 475kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS