MFR200FBE73-46K4
MFR.Part #
MFR200FBE73-46K4
JLCPCB Part #
C1390642
Description
-55℃~+155℃ 2W 46.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS