MFR200FBE73-453R
MFR.Part #
MFR200FBE73-453R
JLCPCB Part #
C1390606
Description
-55℃~+155℃ 2W 453Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS