MFR200FBE73-40R2
MFR.Part #
MFR200FBE73-40R2
JLCPCB Part #
C1390627
Description
-55℃~+155℃ 2W 40.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS