MFR200FBE73-40K2
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR200FBE73-40K2
JLCPCB Part #
C1390636
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 40.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS