MFR200FBE73-3M92
MFR.Part #
MFR200FBE73-3M92
JLCPCB Part #
C1397860
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.92MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS