MFR200FBE73-301R
MFR.Part #
MFR200FBE73-301R
JLCPCB Part #
C3385366
Description
-55℃~+155℃ 2W 301Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS