MFR200FBE73-301K
MFR.Part #
MFR200FBE73-301K
JLCPCB Part #
C1390092
Description
-55℃~+155℃ 2W 301kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS