MFR200FBE73-280K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR200FBE73-280K
JLCPCB Part #
C1390107
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 280kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS