MFR200FBE73-27K4
MFR.Part #
MFR200FBE73-27K4
JLCPCB Part #
C1390135
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS