MFR200FBE73-24R9
MFR.Part #
MFR200FBE73-24R9
JLCPCB Part #
C1390088
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS