MFR200FBE73-249R
MFR.Part #
MFR200FBE73-249R
JLCPCB Part #
C1390024
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS