MFR200FBE73-22R6
MFR.Part #
MFR200FBE73-22R6
JLCPCB Part #
C1389991
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS