MFR200FBE73-1M54
MFR.Part #
MFR200FBE73-1M54
JLCPCB Part #
C1397852
Description
-55℃~+155℃ 1.54MΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS