MFR200FBE73-1K1
MFR.Part #
MFR200FBE73-1K1
JLCPCB Part #
C1390030
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS