MFR200FBE73-18R7
MFR.Part #
MFR200FBE73-18R7
JLCPCB Part #
C1390012
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS