MFR200FBE73-17K8
MFR.Part #
MFR200FBE73-17K8
JLCPCB Part #
C1389961
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS