MFR200FBE73-178R
MFR.Part #
MFR200FBE73-178R
JLCPCB Part #
C1389959
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS