MFR200FBE73-15R
MFR.Part #
MFR200FBE73-15R
JLCPCB Part #
C1390026
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS