MFR200FBE73-14R3
MFR.Part #
MFR200FBE73-14R3
JLCPCB Part #
C1389858
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS