MFR200FBE73-13R3
MFR.Part #
MFR200FBE73-13R3
JLCPCB Part #
C1389846
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS