MFR200FBE73-13K3
MFR.Part #
MFR200FBE73-13K3
JLCPCB Part #
C1389852
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS