MFR200FBE73-130K
MFR.Part #
MFR200FBE73-130K
JLCPCB Part #
C1390160
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS