MFR200FBE73-12R1
MFR.Part #
MFR200FBE73-12R1
JLCPCB Part #
C1390185
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS