MFR200DBE73-464R
MFR.Part #
MFR200DBE73-464R
JLCPCB Part #
C3435336
Description
-55℃~+155℃ 2W 464Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS