MFR200DBE73-250K
MFR.Part #
MFR200DBE73-250K
JLCPCB Part #
C1391955
Description
-55℃~+155℃ 250kΩ 2W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS