MFR200DBE73-120K
MFR.Part #
MFR200DBE73-120K
JLCPCB Part #
C1391810
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 2W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS