MFR200DBE52-330K
MFR.Part #
MFR200DBE52-330K
JLCPCB Part #
C1393214
Description
-55℃~+155℃ 2W 330kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS