MFR200DBD73-5K9
MFR.Part #
MFR200DBD73-5K9
JLCPCB Part #
C1396143
Description
-55℃~+155℃ 2W 5.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS