MFR200DBD73-47K
MFR.Part #
MFR200DBD73-47K
JLCPCB Part #
C1396326
Description
-55℃~+155℃ 2W 47kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS