MFR200DBD73-200R
MFR.Part #
MFR200DBD73-200R
JLCPCB Part #
C1393638
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 2W Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS