MFR200DBD73-1M33
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR200DBD73-1M33
JLCPCB Part #
C1393644
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.33MΩ 2W Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS