MFR1WSFRF52-7R68
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-7R68
JLCPCB Part #
C1760280
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.68Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS